Zanurz się w dźwiękach Odry!
Już w najbliższy czwartek zanurz się z nami w dźwiękach Odry. Zapraszamy na koncert ODRA SOUND DESIGN.
Jak brzmi rzeka? Żeby się o tym przekonać wystarczy 25 kwietnia o godz. 17:30 przyjść na koncert Michała Zygmunta, który zabierze publiczność w wielowymiarową dźwiękową podróż. Podróż, dla której inspiracją była kulturotwórcza siła rzeki Odry i otaczającej ją przyrody.

Wstęp na koncert jest wolny, obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania od 16 kwietnia 2019 r. w kasie Filharmonii w Szczecinie w godzinach pracy kasy.

Koncert ODRA SOUND DESIGN odbywa się w ramach kampanii „Słyszę dobre dźwięki”, realizowanej przez Filharmonię w Szczecinie przy wsparciu partnerów lokalnych i ogólnopolskich, w tym: Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, Ecophon Saint-Gobain Sp. z o.o., Stowarzyszenia na Rzecz Lepszej Akustyki w Budynkach „Komfort ciszy”, pAudio Technologies Sp. z o.o. czy Szkoły Podstawowej w Reczu – zwycięzcy I edycji konkursu na szkolne strefy harmonii. Kampania „Słyszę dobre dźwięki” została doceniona i otrzymała patronaty honorowe Ministra Edukacji Narodowej, Izby Architektów RP oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Koncert Michała Zygmunta organizowany jest w ramach projektu „Słyszę Dobre Dźwięki – kampania edukacyjna dotycząca przeciwdziałania zanieczyszczeniu środowiska hałasem", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.
cz. 25-04-2019, 17:30
ODRA SOUND DESIGN