Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o poświęcenie kilku minut i wypełnienie formularza ankiety przeprowadzanej w ramach "Transgranicznego badania zachowań uczestników wydarzeń kulturalnych w Szczecinie i Schwedt". O badaniu opowiedział mgr Jakub Stefek z Akademii Sztuki w Szczecinie podczas konferencji "EduFilharmonie - nowe wyzwania w muzykoterapii". Pytamy o Państwa zwyczaje dotyczące uczestnictwa w koncertach oraz ocenę oferty online instytucji kultury. Wiedza posłuży nam do wyciągnięcia wniosków i jeszcze lepszego działania po pandemii!

KLIKNIJ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W BADANIU
Działanie prowadzone jest w ramach projektu Polsko-niemiecka konferencja ONLINE: "EduFilharmonie - nowe wyzwania w muzykoterapii".

Projekt "Polsko-niemiecka konferencja ONLINE: EduFilharmonie - nowe wyzwania w muzykoterapii" jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).

Aby dowiedzieć się więcej, przejdź na stronę projektu
09-06-2021, 08:05:55