Zwiedzanie Filharmonii
cz. 10-06-2021, 17:00
zwiedzanie
przestrzeń filharmonii
Jeszcze przed pandemią w każdym tygodniu setki osób z całego świata zwiedzały nasz Najpiękniejszy Budynek Europy dzięki oprowadzaniu w czterech językach! Dziś, kiedy ponownie mogliśmy otworzyć się dla publiczności, zapraszamy w pierwszej kolejności na oprowadzanie w języku migowym oraz z audiodeskrypcją, a o godzinie 17:00 – zwiedzanie tradycyjne, z przewodnikiem!
13:00 – oprowadzanie w języku migowym
15:00 – oprowadzanie z audiodeskrypcją
17:00 – zwiedzanie tradycyjne

Każda wycieczka trwa około 40 minut. Trasa rozpoczyna się w holu Filharmonii i obejmuje salę kameralną, symfoniczną, Poziom 4., a także sklep z pamiątkami i wydawnictwami. Tajemnice budynku, miejsca na co dzień niedostępne, architektoniczne smaczki i niesamowitą atmosferę poczujemy różnymi zmysłami. Razem odkryjemy, ile jeszcze ma do pokazania nam budynek okrzyknięty ikoną współczesnej kultury!

Bilety na zwiedzanie będą dostępne bezpośrednio przed wydarzeniem w kasie Filharmonii.